Aktuality

Sledujte nás také na Facebooku

důležité

Opět otvíráme!!!

Opět otvíráme po nelehké době náš klubík a na všechny se moc těšíme. Nebudeme na nic čekat a hned v pondělí to rozjedeme s Pavlou a její grafomotorikou.

číst více

Zápis 2020/2021

Moc se těšíme na všechny zájemce o náš Klub a rádi vám ukážeme jak si hrajeme, jak pracujeme a v jakém prostředí, tak abyste viděli, kam chcete své děti zapsat. Jen díky momentální tíživé situaci máme zavřeno. Snad se zase vše vrátí do starých kolejí a bude od nás...

číst více

příměstské tábory léto 2020

Neváhejte se přihlásit na naše zábavou nabité příměstské tábory. V případě zájmu mě prosím kontaktujte buď na uvedené emailové adrese nebo na mobil. Na všechny se moc těšíme. tabor_Beranek 2020

číst více

Vánoce

Dne 19.12. v 16:00 hod se bude konat v přilehlé budově Beránku vánoční tvoření s posezením. Budeme se na všechny beránky a jejich rodinné příslušníky moc těšit.

číst více

kroužky

Vyberte si z nabídky kroužků

V záložce KROUŽKY najdete přehled kroužků, na které se můžete od září 2019 přihlásit. Vyberte si ten pravý pro vaše děti a od září se na vás v Beránku těšíme.

číst více

výlety

Koně

V úterý 19.5. nás čeká výlet za koníky a nejen za nimi. Nezapomeňte si helmičky, něco na zub a třeba i suché pečivo pro zvířátka.

číst více

koně

Pokud nám dopřeje počasí, půjdeme v úterý 12.11. za koníky. Doneseme jim něco na zub a za to se na nich povozíme.

číst více

Divadlo

V úterý dne 5.11.2019 nás čeká divadýlko. Pozvala nás na něj školka Jeden Strom. S sebou jako vždy batůžek s pitím.

číst více

divadelní představení

Dne 18.9. v 10:45 nás čeká v letošním školním roce první divadlo na Barevném ostrově. Představení dětem přijede zahrát divadlo Kolobězka a bude se jmenovat Houbařská pohádka.

číst více