Náš tým

Seznamte se s naším týmem

Mgr. Martina Hujerová

Původně jsem vystudovala na přírodovědecké fakultě botaniku. Ale zjistila jsem, že kromě kytiček mě moc baví i práce s dětmi. A tak již od roku 2004  pracuji ve školce. Je pro mě velmi důležité, aby se děti ve školce cítily skoro jako doma a tak se snažím k nim přistupovat jako jejich „máma“….

Kačka Bubeníčková

Jsem máma dvou dětí, která nemá ráda nudu, ráda cestuje, tvoří, vyrábí, chodí do přírody. Zajímá mě zdravější forma stravování. Studuju pedagogickou školi, peču, šiju a především se věnuji dětem. .

Zuzana Pulcová

K 1.7.2019 jsem převzala Beránek s cílem pracovat s dětmi tak, aby pro ně odloučení od rodičů bylo co nejpříjemnější a zároveň jim „náhradní rodinné“ prostředí co nejvíce přineslo a děti se k nám vždy rády vracely a rodče nám je rády a bez obav svěřili. Vystudovala jsem SPGŠ a letos v roce 2020 jsem dokončila studium na vysoké škole Univerzity Karlovy obor Školský managament. Od roku 2009 pracuji ve školství. Práce s dětmi mě moc baví a naplňuje, a proto se stále v tomto oboru vzdělávám. I když mým největším učitelem jsou právě děti jak moje tak ty Vaše.