S tradicí a přesto nově

Klub Beránek nabízí dětem pro věkovou kategorii 2-6 let dopolední a odpolední kurzy a kroužky, které tvoří celý blok dovedností. Děti, které navštěvují naše kurzy, již nemusí obíhat žádné další kroužky. Dvanáctičlennou skupinku dětí provedeme různými obory, jakými jsou třeba hudba, sport, kultura, Montessori základy, vaření, jízda na koních, pobyt se zvířátky a cvičení.

Spolupracujeme se zajímavými lidmi (odbornými lektory, kteří dětem ukáží, jak se správně drží tužka, naučí je poznávat hudební nástroje, ale také je zasvětí do světa počítačů a anglického jazyka.

Pracujeme s puzzlemi map a zvířat, nebo s globusem, trénujeme výslovnost, učíme se říkanky, písničky a nezapomínáme ani na sport. Připravujeme pro děti rukodělné a výtvarné činnosti, dopolední čtení encyklopedií, pohádek a příběhů, praktické dovednosti, jako strouhání, krájení, práce s kávomlýnkem. Posyktujeme dětem prostor pro to, aby se toho co možná nejvíce naučily a uměly si například samy nachystat svačinu nebo nalít pití. Pro předškolní děti jsou tyto činnosti nesmírně důležité, lákají a vzbuzují neobyčejný zájem.

V roce 2019 převzala fungující dětský klub do rukou Zuzana Pulcová.